Part Number # 1SVR740830R0400
SKU # 2328257
1SVR740830R0400
ABB 1SVR740830R0400 Voltage Monitoring Relay
Part Number # 1SVR740830R0400
SKU # 2328257
ABB 1SVR740830R0400 Key Features
Brand:ABB
Part Number # :1SVR740830R0400
Amperage Rating:4 A
Contact Configuration:2CO SPDT
Dimensions:0.87 in W x 4.08 in D x 3.07 in H