Part Number # B234RZN
SKU # 2215275
B234RZN
B-Line B234RZN Corner Gusset
Part Number # B234RZN
SKU # 2215275
$45.83 / Each
Typical price:$57.49 / Each
B-Line B234RZN Key Features
| Brand: | B-Line |
|---|---|
| Part Number # : | B234RZN |
| SKU #: | 2215275 |
| Finish: | Zinc Plated |
| Number of Holes: | 4 |
| Thickness: | 1/4 in |
| Type: | Right Hand |
| Depth: | 4-3/16 in |
| Length: | 3-1/2 in |
| Material: | Steel |
| Width: | 1-5/8 in |
| UNSPSC: | 30101804 |
| UPC: | 00781011523237 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$45.83 / Each
Typical price:$57.49 / Each
Quantity:
- B-Line Corner Gusset, Right Hand, 4 Holes, 3-1/2 in Length, 1-5/8 in Width, 4-3/16 in Depth, 1/4 in Thickness, Steel, Zinc Plated
B234RZN Application
Strut Systems and Bolted FramingSKU #2215275Part Number #B234RZNUNSPSC30101804UPC00781011523237
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

