Part Number # CVR-RH-25100
SKU # 2358014
CVR-RH-25100
Bussmann CVR-RH-25100 Fuse Block Cover
Part Number # CVR-RH-25100
SKU # 2358014
Bussmann CVR-RH-25100 Key Features
| Brand: | Bussmann |
|---|---|
| Suitable For Use With: | Class H and R Modular Fuse Block |
| Type: | Non-Indicating |
Quantity:
- Bussmann Fuse Block Cover, Non-Indicating, 100 A, 250 V AC, For Use With: Class H and R Modular Fuse Block, 8 in Length, 2 in Width, 2 in Height, Thermoplastic