Part Number # 50LMP-40WH
SKU # 45969
50LMP-40WH
Edwards Signaling 50LMP-40WH Replacement Lamp
Part Number # 50LMP-40WH
SKU # 45969
Edwards Signaling 50LMP-40WH Key Features
| Brand: | Edwards Signaling |
|---|---|
| Lumens: | 265 Lumens |
| Manufacturer Name: | United Technologies |
Quantity:
- Edwards Signaling Replacement Lamp, Non-Dimmable, 40 W, 120 V AC, 0.3 A, Halogen Lamp, BA15d Lamp Base, 265 Lumens, 25000 hr Average Life, White, Clear Lamp