Part Number # ATDR15-6PK
SKU # 2377387
ATDR15-6PK
Mersen ATDR15-6PK ATDR Fast Acting Fuse, 15 A, 600 VAC, 300 VDC, 200 kA AC, 100 kA DC Interrupt, Class: CC