Part Number # STP480YN07
SKU # 2368177
STP480YN07
Mersen STP480YN07 Pluggable Ac Surge Protective Device
Part Number # STP480YN07
SKU # 2368177
Mersen STP480YN07 Key Features
Brand:Mersen
Part Number # :STP480YN07
Dimensions:4.19 in L x 2.76 in W x 2.81 in H
Electrical Ratings:277, 480 V AC