Part Number # ABLS1A24031
SKU # 2384289
ABLS1A24031
Schneider Electric ABLS1A24031 Power Supply Units
Part Number # ABLS1A24031
SKU # 2384289
Schneider Electric ABLS1A24031 Key Features
Brand:Schneider Electric
Part Number # :ABLS1A24031
Input Voltage:100 to 240 V AC,140 to 340 V DC
Depth:4.02 in