Part Number # ATV212HU15N4
SKU # 2224179
ATV212HU15N4
Schneider Electric ATV212HU15N4 Altivar 212 Ac Variable Speed Drive
Part Number # ATV212HU15N4
SKU # 2224179
Schneider Electric ATV212HU15N4 Key Features
| Brand: | Schneider Electric |
|---|---|
Quantity:
Brand: Schneider Electric
Part Number: ATV212HU15N4
Schneider Electric Altivar 212 AC Variable Speed Drive, 3-Phase, 400/480 VAC, 3.7 A, 2 hp, 107 mm Width, 150 mm Depth, 143 mm Height, IP20/IP21/IP41/Open Enclosure, LED Display, Panel Mounting
Additional Description: SQD -ATV212HU15N4 ATV212 1,5KW 2HP 480V TRI CEM IP20
Catalog Description: variable speed drive, Altivar 212, 1.5kW, 2hp, 480V, 3 phases, with EMC, IP21