Part Number # LC1G185EHEA
SKU # 2415366
LC1G185EHEA
Schneider Electric LC1G185EHEA LC1G Contactor
Part Number # LC1G185EHEA
SKU # 2415366
Schneider Electric LC1G185EHEA Key Features
Brand:Schneider Electric
Part Number # :LC1G185EHEA
Contact Rating:185 A at 440 V
Dimensions:10.04 in H x 4.25 in W x 7.60 in D