Part Number # TC823-TB
SKU # 2136169
TC823-TB
Thomas & Betts TC823-TB Ty-Rap Cable Tie Mounting Base
Part Number # TC823-TB
SKU # 2136169
$317.50 / 1000Each
Thomas & Betts TC823-TB Key Features
| Brand: | Thomas & Betts |
|---|---|
| Part Number # : | TC823-TB |
| SKU #: | 2136169 |
| Base Length: | 0.446 in |
| Base Width: | 0.446 in |
| Maximum Tie Width: | 0.19 in |
| Material: | Nylon/Polyamide 6.6 |
| Mounting type: | Push |
| UNSPSC: | 39121717 |
| UPC: | 00786210826349 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$317.50 / 1000Each
Quantity:
- Ty-Rap Cable Tie Mounting Base, Push Mounting, 0.19 in Maximum Tie Width, 0.446 in Base Length, 0.446 in Base Width, Nylon/Polyamide 6.6, Natural
TC823-TB Item Features
- -40 to 185 deg F operating temperature
SKU #2136169Part Number #TC823-TBUNSPSC39121717UPC00786210826349
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

