Part Number # 2002-2402
SKU # 2399068
2002-2402
WAGO 2002-2402 2002 4-Conductor Terminal Block, 2.05 in L x 0.20 in W x 4.13 in H, Polyamide
Part Number # 2002-2402
SKU # 2399068
$7.95 / Each
Typical price:$8.61 / Each
Wago 2002-2402 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2002-2402 |
| SKU #: | 2399068 |
| Series: | 2002 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | 4-Conductor |
| Height: | 4.13 in |
| Length: | 2.05 in |
| Width: | 0.20 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04050821144977 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$7.95 / Each
Typical price:$8.61 / Each
Quantity:
- WAGO, 2002-2402, Terminal Block, 4-Conductor, Series: 2002, 2.05 in Length, 0.20 in Width, 4.13 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2002-2402 Standards
RoHS CompliantSKU #2399068Part Number #2002-2402UNSPSC39121410UPC04050821144977
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

