Part Number # 2200-1401
SKU # 2355280
Brand: Wago
2200-1401
WAGO 2200-1401 TOPJOB S feedthrough terminal block with Push-buttons
Part Number # 2200-1401
SKU # 2355280
$2.25 / Each
Typical price:$2.44 / Each
Wago 2200-1401 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2200-1401 |
| SKU #: | 2355280 |
| Series: | 2200 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | 4-Conductor |
| Country of origin: | DE |
| Height: | 2.67 in |
| Length: | 1.29 in |
| Width: | 0.13 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143691734 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$2.25 / Each
Typical price:$2.44 / Each
Quantity:
- WAGO, 2200-1401, Terminal Block, 4-Conductor, Series: 2200, 1.29 in Length, 0.13 in Width, 2.67 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2200-1401 Standards
RoHS CompliantSKU #2355280Part Number #2200-1401UNSPSC39121410UPC04055143691734
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

