Part Number # 2202-1301
SKU # 2359702
2202-1301
WAGO 2202-1301 TOPJOB S feedthrough terminal block with Push-buttons
Part Number # 2202-1301
SKU # 2359702
$1.15 / Each
Typical price:$2.33 / Each
Wago 2202-1301 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2202-1301 |
| SKU #: | 2359702 |
| Series: | 2202 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | 3-Conductor |
| Country of origin: | DE |
| Height: | 2.33 in |
| Length: | 1.29 in |
| Width: | 0.20 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143713795 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$1.15 / Each
Typical price:$2.33 / Each
Quantity:
- WAGO, 2202-1301, Terminal Block, 3-Conductor, Series: 2202, 1.29 in Length, 0.20 in Width, 2.33 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2202-1301 Standards
RoHS CompliantSKU #2359702Part Number #2202-1301UNSPSC39121410UPC04055143713795
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

