Part Number # 2210-1207
SKU # 2372741
2210-1207
WAGO 2210-1207 TOPJOB S ground terminal block with Push-buttons
Part Number # 2210-1207
SKU # 2372741
$8.69 / Each
Typical price:$9.41 / Each
Wago 2210-1207 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2210-1207 |
| SKU #: | 2372741 |
| Series: | 2210 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | 2-Conductor |
| Country of origin: | DE |
| Height: | 2.66 in |
| Length: | 1.45 in |
| Width: | 0.39 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143736084 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$8.69 / Each
Typical price:$9.41 / Each
Quantity:
- WAGO, 2210-1207, Terminal Block, 2-Conductor, Series: 2210, 1.45 in Length, 0.39 in Width, 2.66 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2210-1207 Standards
RoHS CompliantSKU #2372741Part Number #2210-1207UNSPSC39121410UPC04055143736084
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

