Part Number # 126-12LE9C
SKU # 2403028
126-12LE9C
B-Line 126-12LE9C Wireway Elbow
Part Number # 126-12LE9C
SKU # 2403028
B-Line 126-12LE9C Key Features
| Brand: | B-Line |
|---|---|
| Series: | D90 |
| Suitable For Use With: | NEMA 12/IP54 Hinged Latched Cover Lay-In Wireway |
| Type: | Outside Opening |
| Length: | 9.44 in |
Quantity:
- B-Line Wireway Elbow, Outside Opening, Series: D90, 12 in Width, 9.44 in Length, 6 in Height, 90 deg Bend, For Use With: NEMA 12/IP54 Hinged Latched Cover Lay-In Wireway, Steel, Gray, Painted