Part Number # 126-12LTF
SKU # 2286475
126-12LTF
B-Line 126-12LTF Wireway Telescopic Fitting
Part Number # 126-12LTF
SKU # 2286475
B-Line 126-12LTF Key Features
| Brand: | B-Line |
|---|---|
| Suitable For Use With: | NEMA 12/IP54 Hinged/Latched Cover Lay-In Wireway |
| Material: | 14 ga Steel |
Quantity:
- B-Line Telescopic Fitting, 12 in Length, 12 in Width, 6 in Height, For Use With: NEMA 12/IP54 Hinged/Latched Cover Lay-In Wireway, 14 ga Steel, Gray, Polyester Powder Coated
126-12LTF Application
Hardware126-12LTF Item Features
- Adjustable length from 1 to 7 in