Part Number # 24A12-18-240
SKU # 2438766
24A12-18-240
B-Line 24A12-18-240 B-Line Straight Section, 240 in L x 18 in W, Aluminum
Part Number # 24A12-18-240
SKU # 2438766
$2079.29 / Each
B-Line 24A12-18-240 Key Features
| Brand: | B-Line |
|---|---|
| Part Number # : | 24A12-18-240 |
| SKU #: | 2438766 |
| Rung Spacing: | 12 in |
| Series: | B-Line |
| Country of origin: | US |
| Length: | 240 in |
| Material: | Aluminum |
| Width: | 18 in |
| UNSPSC: | 39131703 |
| UPC: | 00078101115967 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$2079.29 / Each
Quantity:
- B-Line, 24A12-18-240, Straight Section, Series: B-Line, 18 in Width, 240 in Length, 12 in Rung Spacing, Aluminum
24A12-18-240 Application
For Water and Wastewater Systems, Solar Energy, Commercial/Institutional Buildings Strctures, Gas Fired, Datacenters, Coal and Fossil Fuel, Conventional Energy24A12-18-240 Standards
CE Marked|CSA Certified|UL Classified|PROP65SKU #2438766Part Number #24A12-18-240UNSPSC39131703UPC00078101115967
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

