Part Number # ATV320U75N4C
SKU # 2365771
ATV320U75N4C
Schneider Electric ATV320U75N4C Variable Speed Drive
Part Number # ATV320U75N4C
SKU # 2365771
Schneider Electric ATV320U75N4C Key Features
| Brand: | Schneider Electric |
|---|---|
| Amperage Rating: | 26.5 A at 380 V/18.7 A at 500 V Heavy Duty |
Quantity:
Brand: Schneider Electric
Part Number: ATV320U75N4C
Schneider Electric Variable Speed Drive, 3-Phase, Series: Altivar ATV320, 380 to 500 V, 26.5 A at 380 V/18.7 A at 500 V Heavy Duty, 5.91 in Width, 7.01 in Depth, 9.13 in Height, IP20 Enclosure, Wall Mounting
Additional Description: SQD -ATV320U75N4C ATV320 COMPACT 7.5KW-3PH-380-500V
Catalog Description: variable speed drive, Altivar Machine ATV320, 7.5kW, 380 to 500V, 3 phases, compact