Part Number # ATV320U15M3C
SKU # 2333588
ATV320U15M3C
Square D ATV320U15M3C Ac Variable Speed Drive
Part Number # ATV320U15M3C
SKU # 2333588
Square D ATV320U15M3C Key Features
| Brand: | Square D |
|---|---|
| Amperage Rating: | 9.3/11.1 A |
| Series: | Altivar 320 |
| Depth: | 6.22 in |
| Height: | 5.59 in |
Quantity:
Brand: Square D
Part Number: ATV320U15M3C
Square D AC Variable Speed Drive, 3-Phase Compact, Series: Altivar 320, 200/240 VAC, 9.3/11.1 A, 2 hp, 4.13 in Width, 6.22 in Depth, 5.59 in Height, IP20 Enclosure
Additional Description: SQD -ATV320U15M3C ATV320 1,5KW 200V 3PH COMPACT CONTROL VA -2HP-200/240V 3PH
Catalog Description: variable speed drive, Altivar Machine ATV320, 1.5kW, 200 to 240V, 3 phases, compact