Part Number # 2002-2211/1000-410
SKU # 2244877
2002-2211/1000-410
WAGO 2002-2211/1000-410 Double-deck diode terminal block
Part Number # 2002-2211/1000-410
SKU # 2244877
$12.25 / Each
Typical price:$13.27 / Each
Wago 2002-2211/1000-410 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2002-2211/1000-410 |
| SKU #: | 2244877 |
| Series: | 2002 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | Double-Deck |
| Country of origin: | DE |
| Height: | 2.74 in |
| Length: | 2.03 in |
| Width: | 0.20 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04045454375577 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$12.25 / Each
Typical price:$13.27 / Each
Quantity:
- WAGO, 2002-2211/1000-410, Terminal Block, Double-Deck, Series: 2002, 2.03 in Length, 0.20 in Width, 2.74 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2002-2211/1000-410 Standards
RoHS CompliantSKU #2244877Part Number #2002-2211/1000-410UNSPSC39121410UPC04045454375577
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

