Part Number # 2002-2792
SKU # 2375409
2002-2792
WAGO 2002-2792 End plate
Part Number # 2002-2792
SKU # 2375409
$0.87 / Each
Typical price:$0.94 / Each
Wago 2002-2792 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2002-2792 |
| SKU #: | 2375409 |
| Series: | 2002 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Country of origin: | DE |
| Height: | 3.64 in |
| Length: | 2.03 in |
| Width: | 0.03 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143622028 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$0.87 / Each
Typical price:$0.94 / Each
Quantity:
- WAGO, 2002-2792, End Plate, Series: 2002, 2.03 in Length, 0.03 in Width, 3.64 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2002-2792 Standards
RoHS CompliantSKU #2375409Part Number #2002-2792UNSPSC39121410UPC04055143622028
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

