Part Number # 2007-8811
SKU # 2386502
2007-8811
WAGO 2007-8811 2-conductor disconnect/test terminal block
Part Number # 2007-8811
SKU # 2386502
$15.50 / Each
Typical price:$16.79 / Each
Wago 2007-8811 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2007-8811 |
| SKU #: | 2386502 |
| Series: | 2007 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | 2-Conductor |
| Height: | 3.92 in |
| Length: | 2.57 in |
| Width: | 0.31 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143074797 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$15.50 / Each
Typical price:$16.79 / Each
Quantity:
- WAGO, 2007-8811, Terminal Block, 2-Conductor, Series: 2007, 2.57 in Length, 0.31 in Width, 3.92 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2007-8811 Standards
CSA 22.2 No 158|RoHS CompliantSKU #2386502Part Number #2007-8811UNSPSC39121410UPC04055143074797
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

