Part Number # 2060-852/998-404
SKU # 2337428
2060-852/998-404
WAGO 2060-852/998-404 SMD PCB terminal block
Part Number # 2060-852/998-404
SKU # 2337428
$555.68 / 750Each
Wago 2060-852/998-404 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 2060-852/998-404 |
| SKU #: | 2337428 |
| Series: | 2060 |
| Suitable For Use With: | Terminal Block |
| Type: | Push-Button |
| Height: | 0.17 in |
| Length: | 0.51 in |
| Width: | 0.46 in |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04055143135092 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$555.68 / 750Each
Quantity:
- WAGO, 2060-852/998-404, Terminal Block, Push-Button, Series: 2060, 0.51 in Length, 0.46 in Width, 0.17 in Height, Polyamide, For Use With: Terminal Block
2060-852/998-404 Standards
RoHS CompliantSKU #2337428Part Number #2060-852/998-404UNSPSC39121410UPC04055143135092
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

