Part Number # 258-5015
SKU # 2333034
Wago 258-5015 Key Features
| Brand: | Wago |
|---|---|
| Part Number # : | 258-5015 |
| SKU #: | 2333034 |
| Overall Depth: | 230 mm |
| Overall Height: | 260 mm |
| Overall Width: | 500 mm |
| Manufacturer Name: | WAGO Corporation |
| UNSPSC: | 39121410 |
| UPC: | 04050821832010 |
Buy Now Pay Later
Get 30 days to pay with Net 30 Terms. Apply Now.
$429.29 / Each
Quantity:
- WAGO, 258-5015, Carrying Case, 500 mm Overall Width, 230 mm Overall Depth, 260 mm Overall Height, White
258-5015 Standards
RoHS CompliantSKU #2333034Part Number #258-5015UNSPSC39121410UPC04050821832010
Image provided may only be a representation of final product and may include optional equipment

