Part Number # WA72XM3918U
SKU # 2230437
WA72XM3918U
Wiegmann WA72XM3918U Disconnect Enclosure
Part Number # WA72XM3918U
SKU # 2230437
Wiegmann WA72XM3918U Key Features
Brand:Wiegmann
Part Number # :WA72XM3918U
Capacity:51654.818 cu-in
Finish:Textured/Polyester Powder Coated
Panel Size:33-3/4 in W x 60 in H
Series:WAXM-U
Type:1-Door Heavy Duty
Depth:18.13 in
Height:72 in