Part Number # R2424L1125CU
SKU # 2350317
R2424L1125CU
Siemens R2424L1125CU Loadcenter
Part Number # R2424L1125CU
SKU # 2350317
Siemens R2424L1125CU Key Features
Brand:Siemens
Part Number # :R2424L1125CU
Bus Rating:125 A
Dimensions:30 in H x 14.25 in W x 3.88 in D