Part Number # QOM2200MM
SKU # 2236330
Brand: Square D
QOM2200MM
Square D QOM2200MM Qo Miniature Circuit Breaker
Part Number # QOM2200MM
SKU # 2236330
Square D QOM2200MM Key Features
Brand:Square D
Part Number # :QOM2200MM
Dimensions:3.6 in L x 5.07 in W x 5.6 in H
Trip Range:200 A