Part Number # QOM22225NRB
SKU # 2224759
Brand: Square D
QOM22225NRB
Square D QOM22225NRB Qo Circuit Breaker Enclosure
Part Number # QOM22225NRB
SKU # 2224759
Square D QOM22225NRB Key Features
Brand:Square D
Part Number # :QOM22225NRB
Electrical Ratings:100 to 225 A, 120/240 V AC
Frame:QOM2
Depth:4.16 in
Height:24-3/4 in
Width:8.55 in